Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulans, TURKSIS

Özel Ambulans

Emin Ellerdesiniz

  • Eve Doktor Hizmeti

  • Eve Sağlık Personeli

  • Evde Serum 

  • Organizasyonlarda Ambulans

  • Kiralık Özel Ambulans

Özel Ambulans Araçları

Yıllardır icra ettiğimiz faaliyetler neticesinde elde ettiğimiz deneyimleri, yayımlanan yeni teknoloji takipleri ile iyileştirerek; harmanladığımız bu yeni hizmetin sizlere sunumu şuana kadar büyük takdir topladı. Tamamı ithal araçlarımızın sahip olduğu yüksek verimli defibrilatör, ventilatör, enjektomat ve aspiratör gibi cihazlar ile rahatsızlığa yönelik ilk yardımın doğru şekli en doğru araçlar yardımıyla uygulanıyor. Buna ek olarak geliştirilen yeni teknolojilerin araçlarımıza eklenmesi ile sunulan hizmetin kalite seviyesi de arttırılmış oluyor.

TÜRK İS POWER Özel Ambulans özel ambulans şirketleri arasında aldığınız sağlık hizmeti deneyimi sizlere en hassas anınızda sağlayacağı katma değerle hayatınızın sağlıklı idamesine imkan verecek. Tüm bunlar ve daha fazlası için özel ambulans birimimizin destek bölümü ile bizlere ulaşın!

Özel Ambulans İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakası özel ambulans ihtiyaçlarınız için gezer ve sabit ekiplerimiz çeşitli lokasyonlarda en hızlı hizmet için beklemekte  Özel ambulans İstanbul Avrupa Yakası ağırlıklı çalıştığımız bölgelerimiz Gaziosmanpaşa Fatih Bakırköy Beylikdüzü Bahçelievler Esenyurt Eyüp Şişli Büyükçekmece Bayrampaşa, Esenler ve yakın semtlerden oluşmaktadır. Tüm Türkiye de hizmet sağlamaktayız.. İstanbul’dan ve diğer şehirlere veya veya diğer şehirlerden İstanbul’a ambulans hizmetimiz için bizi arayın. Ayrıca Ankara  ve İzmir Adana Antalya da ekiplerimiz 7/24 hazır beklemekte.

İletişime Geçin