Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulans, TURKSIS

Şehirler Arası Ambulans

Güvenilir Hizmet

Şehirler Arası Ambulans Hizmetleri

Hastanın daha donanımlı, özel tedaviye ihtiyaç duyduğu durumlar veya kontrollü ve oksijen destekli taşınması gerekliliğiyle Şehirlerarası Hasta Nakil TÜRK İS POWER Özel Ambulans olarak farklı şehirlere yapılacak hasta nakilleri için en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve nakil yada evden hastaneye nakil hizmetlerinde güvenli ve konforlu bir taşıma yapmaktayız. Genelde daha çok talep şehir içi hasta nakil üzerine olsa da TÜRK İS POWER Özel Ambulans şehirler arası nakil işlerinde yılın tamamında sizlere bu hizmeti vermektedir.
Diğer İllerden Şehirlerarası Hasta Nakil
İstanbul merkezli olan firmamız şehir dışındaki hastanelerden İstanbul içine nakillerde sizlere eksiksiz hizmetler sunmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm ambulans ve nakil araçlarımız tam donanımlı araçlar ve tecrübeli ekiplerle hizmet vermektedir. Hasta sağlığı son derece önemli olup
TÜRK İS POWER Özel Ambulans içinde oldukça değerli olup baştan sona hatasız ve eksiksiz bir anlayışla sizlere destek vermekteyiz. Şehirlerarası Hasta Nakil işlemi öncesinde hastanın mevcut doktorları ile görüşülüp hasta hakkında tüm bilgiler ekiplerimizce edinilmektedir. Sevki yapılan hastanın bilgisi doktorundan alınmadan araçlarımız sevk işlemine başlamamaktadır.

Bize Ulaşın