Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulan

Acil Ambulans

Güvenilir Hizmet

Acil Ambulans Hizmeti

Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır.
Acil Yardım Ambulanslarında bulunan personelin Doktor, Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şoförlerden oluşmaktadır.
Yetişkinler dışında yenidoğan bebek hastalarında acil ambulans ihtiyaçları aynı araçlar ile karşılanmaktadır.
Acil Yardım Ambulanslarımız araç içi donanımı ve malzemeleri, sağlık bakanlığının istediği gibi bir hasta ya veya yaralı ya 9 saat sürebilecek müdahale düşünülerek hazırlanmış. Uluslar arası standartlara uygun bir yapıya sahiptir
TÜRK
İS POWER Özel Ambulans her daim sizlerin sağlığı için hazırdır. Gece veya gündüz fark etmez ihtiyacınız olduğu anda acil hattımız (  08503070009 ) numaralı hattan çağrı merkezi ekibine ulaşarak acil ambulansını çağırabilirsiniz.
Sizden gelen talepler doğrultusunda bölgeye en yakın acil ambulansı İstanbul genelinde 15 dakika veya mesafeye göre dahada erken gelebilmektedir.
TÜRK
İS POWER Özel Ambulans olarak amacımız alanında kendini geliştirmiş etkin personellerle sizlere daha kaliteli hizmet verebilmektir.
Acil yardım ambulansları sizlerin sağlığına ve durumun ciddiyetine olan inancımız ile en son teknolojiyi takip ettiğimiz gibi içinde bulunan ekipman ve donanımın haricinde personelinede öenem vermekteyiz.
Sizlerden Çağrı merkezimize gelen telefon ile hastanın bilgileri konumu ve durumun ciddiyeti öğrenilir. Hemen akabinde acil ambulansları eğe size yakın bölgede var ise anında yönlendirilir. Yok ise hemen merkezden hareket ederek hastaya ulaşmak için en doğru konum ve trafik yoğunluğu göz önünde bulundurularak aracın içindeki personelden biri hastanın tercihi doğrultusunda hastane ile irtibata geçerek gerekli bilgileri hastane ile paylaşır ve hastanın durumunun aciliyeti hakkında bilgi verdirir.
Hasta hastane veya tercih edilen lokasyona ulaştıktan ve hastanın teslim tutanakları oluşturulduktan sonra acil yardım ekibi görevini tamamlamış olur.
Acil yardım ambulanslarını kullanan şoförlerimize sağlık eğitimi almış İstanbul ve Türkiye genelini iyi bilen profesyonelce ambulans araçlarını kullanan tecrübeli şoförler tercih edilerek seçilmiş kişilerdir. Bu bakımdan içiniz rahat bir şekilde TÜRK
İS POWER Özel Ambulansa güvenebilirsiniz.

Bize Ulaşın