​Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır.

Acil Yardım Ambulanslarında bulunan personelin Doktor, Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şoförlerden oluşmaktadır.
Yetişkinler dışında yenidoğan bebek hastalarında acil ambulans ihtiyaçları aynı araçlar ile karşılanmaktadır.
Acil Yardım Ambulanslarımız araç içi donanımı ve malzemeleri, sağlık bakanlığının istediği gibi bir hasta ya veya yaralı ya 9 saat sürebilecek müdahale düşünülerek hazırlanmış. Uluslar arası standartlara uygun bir yapıya sahiptir
TÜRKSİS Ambulans her daim sizlerin sağlığı için hazırdır. Gece veya gündüz fark etmez ihtiyacınız olduğu anda acil hattımız (  08503070009 ) numaralı hattan çağrı merkezi ekibine ulaşarak acil ambulansını çağırabilirsiniz.
Sizden gelen talepler doğrultusunda bölgeye en yakın acil ambulansı İstanbul genelinde 15 dakika veya mesafeye göre dahada erken gelebilmektedir.
TÜRKSİS  Ambulans olarak amacımız alanında kendini geliştirmiş etkin personellerle sizlere daha kaliteli hizmet verebilmektir.
Acil yardım ambulansları sizlerin sağlığına ve durumun ciddiyetine olan inancımız ile en son teknolojiyi takip ettiğimiz gibi içinde bulunan ekipman ve donanımın haricinde personelinede öenem vermekteyiz.

 
Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulan