Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulans, TURKSIS

HAKKIMIZDA

Uzman Sağlık Personeli Kadrosu Hizmetinizde

TÜRK İS POWER Özel Ambulans  olarak,

İstanbul genelindeki hastalara çeşitli sağlık hizmetleri sunuyoruz. Personelimiz mümkün olan en kaliteli Ambulans Hizmeti sunmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor ve kendinizi toparlayabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm kaynakları size sunmayı görev biliyorlar.

 

Uzman ve kişiye özel hizmetler sunmak tutkumuzdur; beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için büyük çaba sarf ediyoruz. İletmek istediğiniz bir sorunuz veya endişeniz varsa bize ulaşarak hemen sağlıklı yaşam yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

TÜRK İS POWER Özel Ambulans 2020 yılında kuruldu. Misyonunu “acil durumlarda ilk müdahalenin doğru eller tarafından yapılması ve yanlış uygulamalar sonucu sakatlıklar ve hayat kaybına kadar varabilen ağır bedelleri ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.


         Genel sağlık hizmetlerinin en kritik alanlarından biri olan “acil sağlık hizmeti”nin tanımında dünyaca kabul edilen 32 acil durum (kalp krizi, iş kazası, zehirlenme, astım krizi, yüksek ateş, başlamış doğum faaliyeti, vs.) kriterlerini benimsemektedir.

 

TÜRK İS POWER Özel Ambulans aynı zamanda, birçok kurumun da hastane öncesi acil sağlık hizmetlerini devralmış durumda ve bu alanda da giderek genişleyen bir portföye sahip.’dan hizmet almak isteyenler, hangi saatte olursa olsun tek numara ile acil sağlık hizmetine ulaşabiliyor. TÜRK İS POWER Özel Ambulans dan 0850 307 000 9 numaralı Acil Sağlık Hattına gelen çağrılar, 365 gün/24 saat alarm merkezlerinde derhal cevaplanıyor. Tüm çağrıları daha ilk çalışta acil operasyon yönetimi konusunda deneyimli doktorlar karşılıyor ve gelen acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek ambulans ekibi, alarm merkezi doktorları tarafından hızla vakaya yönlendiriliyor. Tüm bu süreç içinde, yola çıkan ekibe vaka ile ilgili bilgilendirme yapılıyor, bir yandan da hasta ve hasta yakınlarına ilkyardım uygulamaları hakkında bilgi ve moral destek veriliyor. Alarm merkezi doktoru, gerekli gördüğünde hastanın doktoru ile de görüşüyor ve ihtiyaç olması durumunda tercih edilen hastaneyi organize ederek acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetiyor.

TÜRK İS POWER Özel Ambulans ambulansları; doktor, Sağlık teknikeri ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ve dünya standartlarındaki donanımları ile hizmet veriyor. Her biri 9 saat yoğun bakım koşullarını sağlayabilecek iç donanıma ve ekipmana sahip. TÜRK İS POWER Özel Ambulans,  İşyeri Acil Sağlık Hizmetleri, İşyeri Hekimliği ve işyeri sağlık birimi oluşturulması, Mobil Sağlık Tarama Aracı ile şirketlerin genel sağlık hizmeti ihtiyaçlarına da cevap veriyor. TÜRK İS POWER Özel Ambulans , henüz yeni bir kuruluş olmasına karşın son derece tecrübeli kadrosuyla her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

TÜRK İS POWER Özel Ambulans ıle GÜvendesiniz ...

ACIL AMBULANS - DOKTOR HATTI 
0850 307 000 9