Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulans, TURKSIS

Hasta Nakil Ambulansı

Emin Ellerdesiniz

Hasta Nakil Ambulanslarımız ; tıbbi tetkik, tedavi veya farklı amaçla herhangi bir noktadan farklı bir noktaya nakli gerçekleşecek olan hastalarımızın, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamasını amaçlayan güvenilir hizmet anlayışına uygun bir İlkyardım eğitimli Sürücü ve bir Acil Tıp Teknisyeninden oluşan ekibi ile hasta nakli yapan araçlarımızdır.
TÜRK İS POWER Özel Ambulans hasta nakli yapan araçları ile Türkiye geneline hizmet vermektedir. Uluslar arası hasta nakli için genelde hava yolu tercih edildiği gibi hastanın durumu doğrultusunda Türkiye genelinde şehirler arası'da hasta nakli gerçekleştirmektedir.

NAKİL AMBULANSI ile ACİL AMBULANSI arasındaki fark uluslar arası yönetmelik gereği ambulansların dışındaki çizgilerin renklerinden ibarettir. Her iki ambulans'da aynı donanıma sahiptir. Acil ambulanslarında dış çizgiler kırmızı hasta nakil ambulanslarında mavi olmaktadır.
TÜRK İS POWER Özel Ambulans olarak her daim son teknoloji ile donatılmış hasta nakil araçları'mız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız.

HASTANEDEN EVE NAKİL 
Muayene, Laboratuvar tetkiki, diyaliz, Tomografi veya MR çekimi vb. acil olmayan tıbbi ihtiyaçları sağlık kuruluşlarında karşılanan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir.

HASTA TABURCU AMBULANS HİZMETİ  
Hastane veya sağlık kuruluşlarında tedavisi tamamlanan ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir.

EVDEN EVE NAKİL 
Bakım veya tedavisi evde devam eden ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir.

EVDEN HASTANEYE NAKİL
Muayene, Laboratuvar tetkiki, rapor yenileme veya yazdırma, diyaliz, Tomografi veya MR çekimi vb. acil olmayan tıbbi ihtiyaçlar için bireylerin evinden, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna nakil hizmetidir.

HASTANELER ARASI NAKİL
Muayene, Laboratuvar tetkiki, rapor yenileme veya yazdırma, diyaliz, Tomografi veya MR çekimi vb. acil olmayan tıbbi ihtiyaçlar için bireylerin evinden, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna nakil hizmetidir.

HASTANELERARASI YOĞUN BAKIM HASTA NAKİL HİZMETİ 
Hastanede tedavisi devam eden ve farklı bir sağlık kuruluşundan hizmet almak veya tedaviye devam etmek isteyen bireylerin sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna nakil hizmetidir. 
Tedaviye farklı bir kurumda devam edecek kişinin nakil hizmeti, doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve şoförden oluşan 3 kişilik sağlık ekibi ve kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ile yapılır. 
Ambulanslarımızda yoğun bakım düzeyinde müdahale olanağı veren ventilatör, defibrilatör, pulseoksimetri, pulser, enjeksiyon pompası gibi acil kalp, ritim, solunum ya da genel vücut travması problemlerine girişimde bulunabilecek her türlü tıbbi donanım, araç ve malzeme mevcuttur. 
Nakil işlemi uygun tıbbi donanım ile; hastanın her türlü konforu sağlanarak, tedaviye devam edileceği yoğun bakım servisine kadar teslim edilir. 
Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerinde mesafeye bağlı olarak; hasta ve ekibin can ve mal güvenliğini sağlamak adına ek personel görevlendirilir. 
Uluslar arası hasta nakil
hizmetlerinde mesafeye bağlı olarak; hasta ve ekibin can ve mal güvenliğini sağlamak adına ek personel görevlendirilir. Ambulans ile nakil hizmeti tercihen, Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Azerbaycan vb. komşu ülkeler arasında yapılması daha uygundur.

TÜRK İS POWER Özel Ambulans HATTI 0850 307 000 9

 

TÜRK İS POWER Özel Ambulans ILE GÜVENDESINIZ ...