Özel Ambulans, Acil Ambulans, Nakil Ambulans, Şehirlerarası Ambulans, Uluslararası Ambulan

ÖZEL AMBULANS ÜCRETLERİ

Profesyonel Ambulans Hizmeti

Özel ambulans kiralama ve özel ambulans ücreti 2022 ne kadar sorularının cevabı. Özel ambulans fiyatları başlangıç ücreti 300₺; şehir içi km başına 9 ₺. Şehirlerarası ambulans hizmeti fiyatları ise şehirler arası km başına 7 ₺ hızlı güvenilir hizmet.  Yaklaşık özel ambulans ücretleri 2022 hakkında uzman personelimiz bir telefon kadar yakın. Hastaneden eve, evden hastaneye veya hastaneden hastaneye hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyoruz. Hastaları özel ambulansı hizmeti ile İstanbul şehir içi, şehirlerarası, ülkeler arası, güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en yeni araç ve teknik ekipmanları kullanıyor ve bu şekilde sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün biraz daha arttırmaya çalışıyoruz. İzmir özel ambulans, Ankara, Bursa Antalya, Adana ve diğer illerde de aynı kalite ile hizmet vermekteyiz.

Özel Ambulans Ücretleri 2022

Açık fiyat politikamızla hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı özel ambulans kiralama hizmeti sağlamaktayız. Şehirler arası ve İstanbul özel ambulans fiyatlarımız:

-Şehir içi başlangıç ücreti 300 TL + km başına 9 TL
-Şehirler arası özel ambulans fiyatları başlangıç ücreti 300 TL + km başına 7 TL ‘dir.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Deneyim sahibi olmanın getirdiği avantajlar bir yana kendini yenilemenin önemi özel ambulans hizmeti sunan firmaların kalitesini ortaya koyması açısından elzemdir. Kendini en çok yenileyen firmalar en kaliteli hizmeti ortaya koyacak güncellemeler ile kendilerini daha iyi hale getirdiğinden sektördeki yerleri de sürekli daha yükseklere çıkmaktadır.TÜRK İS POWER Özel Ambulans olarak sektördeki yerimizin sürekli üst basamaklara çıkıyor olmasının temelinde işbu saikler yer almaktadır.

Özel Ambulans Araçları

Yıllardır icra ettiğimiz faaliyetler neticesinde elde ettiğimiz deneyimleri, yayımlanan yeni teknoloji takipleri ile iyileştirerek; harmanladığımız bu yeni hizmetin sizlere sunumu şuana kadar büyük takdir topladı. Tamamı ithal araçlarımızın sahip olduğu yüksek verimli defibrilatör, ventilatör, enjektomat ve aspiratör gibi cihazlar ile rahatsızlığa yönelik ilk yardımın doğru şekli en doğru araçlar yardımıyla uygulanıyor. Buna ek olarak geliştirilen yeni teknolojilerin araçlarımıza eklenmesi ile sunulan hizmetin kalite seviyesi de arttırılmış oluyor.

Özel Ambulans TURKSIS özel ambulans şirketleri arasında aldığınız sağlık hizmeti deneyimi sizlere en hassas anınızda sağlayacağı katma değerle hayatınızın sağlıklı idamesine imkan verecek. Tüm bunlar ve daha fazlası için özel ambulans birimimizin destek bölümü ile bizlere ulaşın!

Özel Ambulans İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakası özel ambulans ihtiyaçlarınız için gezer ve sabit ekiplerimiz çeşitli lokasyonlarda en hızlı hizmet için beklemekte  Özel ambulans İstanbul Avrupa Yakası ağırlıklı çalıştığımız bölgelerimiz Gaziosmanpaşa Fatih Bakırköy Beylikdüzü Bahçelievler Esenyurt Eyüp Şişli Büyükçekmece Bayrampaşa, Esenler ve yakın semtlerden oluşmaktadır. Tüm Türkiye de hizmet sağlamaktayız.. İstanbul’dan ve diğer şehirlere veya veya diğer şehirlerden İstanbul’a ambulans hizmetimiz için bizi arayın. Ayrıca Ankara  ve İzmir Adana Antalya da ekiplerimiz 7/24 hazır beklemekte.

İstanbul Özel Ambulans Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu yakası özel ambulans ihtiyaçlarınız için sabit ve gezer ekiplerimiz çeşitli alanlarda 7/24 hizmetinizde.  Özel ambulans İstanbul Avrupa Yakası ağırlıklı çalıştığımız bölgelerimiz Pendik Tuzla Kadıköy Ümraniye Kartal Maltepe Çekmeköy ve yakın semtlerden oluşmaktadır.  Tüm Türkiye de operasyonlar için ambulanslarımız servise hazır, gerekli ekipmanlar kurulu beklemektedir. İster İstanbul özel ambulans Avrupa yakası  ister Anadolu yakası için isterseniz şehirler arası ambulans hizmetimizle Türkiye’dan tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. İstanbul’dan ve diğer şehirlere veya veya diğer şehirlerden İstanbul arası ambulans hizmetimiz için bizi arayın. Ayrıca Edirne’den Karsa, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere ekiplerimiz hazır beklemekte.

Kiralık Ambulans Güvenilir Hizmet Uzman Ekip

Hepimiz şehirler arası hasta nakil işleminin profesyonel doktorlar ve uzman bir ekip tarafından yapılmasını isteriz. Nakil işleminin yapılacağı araçların son model teknolojik tıp ekipmanlarıyla donatılmış olması önemli bir husustur. Bizi tercih etmeniz durumunda sizlere kaliteli bir hizmet ve deneyimli bir ekip sunuyoruz.

Kiralık ambulanslarımız profesyonel şoförler ve uzman ekiplerle donatılmıştır ve hastanızın yolculuğu sırasında rahatı göz önüne alınmıştır. Bizimle çalıştığınıza siz de çok memnun kalacaksınız.

Birçok durumda hasta taşımak son derece zor ve zahmetli bir iştir. Hasta yakınının kendi başına hasta naklini bir yerden başka bir mevkiye götürmesi hastanın hayatını riske atabilmekte ve yolculuk sırasında büyük zorluklara neden olmaktadır.

İletişime Geçin