TURKIYEDEN SURIYE'YEAMBULANS HIZMETI

Book Now

About

ULUSLARARASI AMBULANS YURT DIŞINA HASTA TAŞIMA FİYATLARI

Uluslararası hasta taşıma, TURKSIS Uluslararası Ambulans hizmetleri yurt dışında hata taşıma konusunda hızlı, deneyimli genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile sunduğu kaliteli hizmetler ile sektörde yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Almanya, İngiltere, Hollanda, Avusturya, Fransa, Romanya, Slovenya, Bulgaristan, İsviçre, Belçika, İsveç, Azerbaycan, İran, Irak, Suriye, Gürcistan ve İtalya gibi birçok ülkeye hasta transferi yapmaktayız. Uluslararası ambulans yurt dışına hasta taşıma fiyatları için en uygun fiyatlandırmayı yapmaktayız.


Yurtdışı Hasta Transferi

Hızlı ve iyi hizmeti ilke edinen şirketimiz, hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına yönelik uygun çözümler üretip gerek personel eğitimleri gerekse gerekli donanımlar konusunda sürekli bir gelişim içinde olmayı kendine görev adletmiştir. Bu hedefler doğrultusunda yurtiçi ambulans hizmetimizin yanında yurtdışı hasta transferi hizmetini de uygulamaya koyduk. Evden eve, evden sağlık kuruluşları arasında veya ülkeden ülkeye sağlık kuruluşları arasında sağladığımız bu hizmet hasta refahını koruması açısında elzem durum teşkil etmektedir. Özel durumlar için eğitilmiş deneyimli sağlık personelimiz ve gerekli donanımlara sahip araçlarımız ve seçeneklerimiz, hastalarımızın konforlu ve sağlıklı bir biçimde gidecekleri noktalara ulaşmasını sağlamaktadır.


Uluslararası Ambulans Ekibimiz

Pasaportları hazır sağlık ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış kişiler arasından seçilmiş ilk yardım teknisyeni, doktor ve ilk yardım eğitimi almış sürücülerden oluşmaktadır. Profesyonel üç kişilik ekibimiz ile sizlerin yanında bulunuyor ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmek için gerekli olan her türlü desteği sizlere sağlıyoruz. Bunun yanında gerekli durumlarda sizlere uçak ambulans hizmeti de sunabiliyoruz.


Uluslararası Hasta Transfer Hizmeti Aşamaları

Uluslararası hasta transfer hizmeti kabul, hazırlık ve ulaştırma şu şekilde gerçekleşmektedir. İlk aşama olarak hastanın durumu hakkında bilgi alınır. Bu hastaya uygun önlemlerin alınmasına ve hazırlıkları yapmamıza yardımcı olur. Doğru yaklaşım ve sorularınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Hastaya uygun çeşitli transfer seçenekleri hakkında ekibimiz tarafından bilgilendirilip, bütün olasılıklar göz önüne alınarak en güvenli ve maliyeti düşük yol ile ilgili seçenekler konusunda bilgi verilir. İkinci aşamada seçeneklerden birini kabul ettiyseniz(kara yada hava),personelimiz transfere uygun olarak bilgilendirilip, gerekli malzemelerin de sağlanmasıyla hastanın yol güvenliğinin tam olması için gerekli çalışmalar yapılır. Hasta için gerekli belge işlemleri tamamlanarak transfere hazır hale getirilir. Üçüncü Aşamada hasta yolculuğa uygun görülürse, hasta nakli başlatılır. Deneyimli personelimizin görevi hastanın güvenli ve konforlu bir biçimde nakli için eşlik etmektir. Sağlık ve güvenlik önceliğimizdir. Nakil süreci sadece hastalar için değil hasta yakınları içinde gergin bir zaman oluşturmaktadır. Bu zorluğu azaltmak için çabamız, sizi hastanın durumu hakkında bilgilendirmek ve bir güncelleme gerektiğinde bize ulaşmanızı kolaylaştırmaktır. Hastanın nakli sonrasında da hastanın durumu hakkında ve hastanın yatışının tam olarak sağlandığı konusunda(eğer bir sağlık kuruluşuna transfer yapılmışsa tam güncel bilgiyi hasta yakınlarına ulaştırmak önceliğimizdir.