Büyük Anadolu Hastanesi Özel Ambulans

Book Now

About

Acil Ambulans

Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır. Acil Yardım Ambulanslarında bulunan personelin Doktor, Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şoförlerden oluşmaktadır.


Hasta Nakil Ambulansı

TÜRKSİS Ambulans hasta nakli yapan araçları ile Türkiye geneline hizmet vermektedir. Uluslar arası hasta nakli için genelde hava yolu tercih edildiği gibi hastanın durumu doğrultusunda Türkiye genelinde şehirler arası'da hasta nakli gerçekleştirmektedir. TÜRKSİS Ambulans olarak her daim son teknoloji ile donatılmış hasta nakil araçları'mız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekten onur duyarız.


Şehirlerarası Ambulans

Hastanın daha donanımlı, özel tedaviye ihtiyaç duyduğu durumlar veya kontrollü ve oksijen destekli taşınması gerekliliğiyle Şehirlerarası Hasta Nakil TÜRKSİS ambulans olarak farklı şehirlere yapılacak hasta nakilleri için en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Uluslar Arası Ambulans

Ambulans Hizmeti olarak kara yolu ulaşımı olan ülkeler arası hastaların transferlerini profesyonel kadromuz ve son model özel süspansiyona sahip ambulanslarımız (Mercedes Sprinter ve Wolkswagen Crafter) ile rahat ve konforlu olarak transferleri gerçekleştirilmektedir